O Protektoru

Protektor je balzám na ochranu kůže vyrobený na bázi přírodního včelího vosku. Samotný vosk je pro kůži tím nejpřirozenějším, avšak je velmi tvrdý a sám o sobě by dobře nefungoval. Náš balzám proto obsahuje i další přírodní komponenty, které přispívají k šetrné péči o Vaše doplňky.

Balzám je navržen tak, aby měl optimální strukturu a konzistenci. Není tekutý a není ani tvrdý. Je to vlastně taková pasta, která se nanášením mírně zahřeje, pozvolně se do kůže vpije a nezanechá mastný ani lepkavý film.

Protektor lze využívat na jakékoliv výrobky z pravé hladké kůže. Opasky, kabelky, rukavice, peněženky, boty, sedla či kombinézy na motorku, autodoplňky a mnoho dalších.

Celý produkt děláme ručně a vždy budeme. Ruční práce je poctivá a je přidanou hodnotou, díky které Vám vždy zaručíme, že dodáme jen prvotřídní kvalitu.

 

Složení

  • Ručně filtrovaný včelí vosk
  • Lanolin z ovčí vlny
  • Jojobový olej
  • Ricinový olej
  • Lékařská vazelína
  • Aroma

 

Použití

Naneste malé množství balzámu na nečistot zbavenou suchou kůži a rovnoměrně rozetřete. Lze použít hadřík či jemný kartáč, na větší plochu např. suchou molitanovou houbičku.

Vosk by měl být zahřátý, aby se do kůže rovnoměrně vpil a nezanechal na povrchu film. Toho lze docílit následným rozleštěním vlněnou látkou či prsty. Tak zůstane kůže lesklá a příjemně hebká na omak.

Každá kůže je jinak zpracována. Balzám je přírodního charakteru a je pro kůži přirozený, dočasně ztmavuje odstín kůže v závislosti na její barvě a povrchové úpravě (lakování, hloubkové probarvení). Byť je tento efekt žádoucí, a bude se postupným vysycháním balzámu vytrácet, doporučujeme vosk nejdříve vyzkoušet na méně viditelném místě. 

KOUPIT PROTEKTOR

Zpět do obchodu