Sada péče o kůži PROTEKTOR

Sada určena ke kompletní péči o vaše doplňky.

Vyprodáno
Kód: 104
Značka: PROTEKTOR
360 Kč 297,52 Kč bez DPH

Sada obsahuje balzám PROTEKTOR 50 ml a leštící hadřík, který dodá vaším koženým výrobkům vysoký finální lesk.

 

Hadřík z jemného flauše odstraní přebytečný vosk, který se do kůže nevsáknul a dodá povrchu dokonalý lesk. 

Velikost: 25 x 25 cm

Složení:

  • 80 % polyester
  • 18 % viskóza
  • 2 % elastan

Ušito v České republice.

Hadřík lze prát v ruce do 40° C. Nežehlit.

 

POZOR: Naše nové balení se otevírá stiskem plechovky v místě nápisu, viz poslední fotografie.


 

PROTEKTOR je balzám určený k péči o kůži vyrobený na bázi přírodního včelího vosku. Samotný vosk je pro kůži tím nejpřirozenějším, avšak je velmi tvrdý a sám o sobě by dobře nefungoval. Náš balzám proto obsahuje i další přírodní komponenty, které přispívají k šetrné péči o Vaše doplňky.


Balzám je navržen tak, aby měl optimální strukturu a konzistenci. Není tekutý a není ani tvrdý. Je to vlastně taková pasta, která se nanášením mírně zahřeje, pozvolně se do kůže vpije a nezanechá mastný ani lepkavý film.


Lze jej využívat na jakékoliv výrobky z pravé hladké kůže. Opasky, kabelky, rukavice, peněženky, boty, sedla či kombinézy na motorku, autodoplňky, jezdecké příslušenství a mnoho dalších.


Celý produkt děláme ručně a vždy budeme. Ruční práce je poctivá a je přidanou hodnotou, díky které Vám vždy zaručíme, že dodáme jen prvotřídní kvalitu.
Děkujeme za Vaší podporu!  

 


 

Složení: ručně filtrovaný včelí vosk, lanolin z ovčí vlny, jojobový olej, ricinový olej, lékařská vazelína, aroma

Použití: Naneste malé množství balzámu na nečistot zbavenou suchou kůži a rovnoměrně rozetřete. Lze použít hadřík či jemný kartáč, na větší plochu např. suchou molitanovou houbičku.

Vosk by měl být zahřátý, aby se do kůže rovnoměrně vpil a nezanechal na povrchu film. Toho lze docílit následným rozleštěním vlněnou látkou či prsty. Tak zůstane kůže lesklá a příjemně hebká na omak.

Každá kůže je jinak zpracována. Balzám je přírodního charakteru a je pro kůži přirozený, dočasně ztmavuje odstín kůže v závislosti na její barvě a povrchové úpravě (lakování, hloubkové probarvení). Byť je tento efekt žádoucí, a bude se postupným vysycháním balzámu vytrácet, doporučujeme vosk nejdříve vyzkoušet na méně viditelném místě. 

Odpovědnost: Jsme šetrní k životnímu prostředí. Náš produkt je plně biologicky rozložitelný a k jeho balení používáme recyklované a recyklovatelné obaly. Plánem do budoucnosti je věnovat se důsledně ekologické stránce celé výroby a minimalizovat její případný negativní dopad na přírodu.

 

Faktury netiskneme, ale zasíláme elektronicky.

Jsme fér. Přírodě bereme a přírodě také vracíme. Za každý prodaný PROTEKTOR vysadíme jeden nový strom.

 

 

Zpět do obchodu